אודות המשרד

adibarill communications הוא משרד לייעוץ תקשורת ויצירת תוכן, שעוזר ללקוחותיו לממש את מטרותיהם העסקיות, לחשוף רעיונות, מסרים ומוצרים וליצור אפקט משמעותי בקרב קהלי היעד שלהם. את המשרד מובילה עדי באריל, מייסדת ומנכ"לית, יועצת תקשורת, דוברת ומנהלת שיווק מנוסה.

עם זיקה חזקה וידע מעמיק בערוצי התקשורת, השיווק והדיגיטל, לצד הבנה בעסקים, כלכלה וטכנולוגיה, אנחנו בונים במשותף עם לקוחותינו את הפרסונה התקשורתית של המותג שלהם, ובוחרים את האסטרטגיה המתאימה ביותר עבורם, תוך יצירת בולטות ובידול.

עבודת המשרד בתחום יעוץ התקשורת מאופיינת ביוזמה מתמדת ופתרונות יצירתיים, בדגש על התאמה לאופי ול-DNA של הלקוח. אנחנו מאמינים במקצועיות ללא פשרות, שותפים לדרך – בקבלת החלטות והכרעות הנוגעות לתכניות העסקיות שלהם, עומדים לצידם יום-יום, בארועים מיוחדים, בעת משבר ובעת הצלחה. מבטיחים – ומקיימים – ליווי לאורך כל הדרך, ללא פשרות, עד להצלחה.

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ושמחים להיות שותפים לדרך של לקוחותינו.

אומרים עלינו

עדי באריל, זו אני

כמי שחיה ונושמת תקשורת 24 שעות ביממה, התמזל מזלי ואני מגשימה בעבודתי ב-adibarill communications, שאותו ייסדתי, את אהבתי לתקשורת ויצירת התוכן, לאנשים, וללימוד מתמיד של עולמות חדשים.
אני אוהבת לצלול ולהכיר לעומק את עשייתם של שותפיי העסקיים – לקוחותיי – להבין אותם ולהפוך לחלק מהם.

לכל מפגש וסיטואציה אני מביאה ניסיון מקצועי מצטבר של יותר מ-15 שנות עבודה כיועצת תקשורת ודוברת עם המדיה הישראלית והבינלאומית. במשך השנים ניהלתי את התקשורת והדוברות של עשרות גופים מקומיים וגלובליים מעולמות העסקים, הטכנולוגיה והיזמות, האקדמיה והחינוך, גופים ציבוריים ועמותות, חברות בתחומי הפיננסים, בנקאות ושוק ההון, תחבורה, משפט, השמה ותעסוקה, גופים ממשלתיים, ביטחוניים ועוד.

אני חובבת טכנולוגיה וכלכלה ועוקבת באדיקות אחר העולם הפיננסי בארץ ובעולם. אני מכירה את עולם התקשורת היטב, בין היתר, הודות לעברי ככתבת חדשות בקול ישראל ובאמצעי תקשורת נוספים. את הבנתי וניסיוני בשיווק ומכירות רכשתי בתפקידיי כראש חטיבת שיווק, דוברות ופרסום במרכז הבינתחומי הרצליה וכסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי בפירמת רואי החשבון הגלובלית PwC. את יכולותיי לשרת מגוון לקוחות מעולמות תוכן שונים, פיתחתי במהלך שנים של עבודה כמנהלת בכירה ויועצת תקשורת במשרדי יחסי ציבור מובילים.

אני בעלת תואר MA בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר BA בהצטיינות בתקשורת ופסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, אני בוגרת קורס הכתבים של "קול ישראל".

הסקטורים איתם אנו עובדים

טכנולוגיה

גופים פיננסיים

סטארטאפים

אקדמיה

שוק ההון

תעשייה

נדל״ן

תיירות

ייעוץ כלכלי

עמותות

תפריט