שירותי המשרד

  1. בית
  2. שירותי המשרד

בניית אסטרטגיה תקשורתית

עבודה תקשורתית טובה מתחילה באסטרטגיה חכמה. על מנת להביא את הרעיונות, המסרים והמוצרים שלכם אל קהלי היעד, אנחנו מגדירים יחד את הזהות התקשורתית, מזהים את קהלי היעד, חוקרים את הסביבה בה אתם פועלים, ולומדים את המטרות העסקיות שלכם. אנו גוזרים מכל אלה את האסטרטגיה והיעדים התקשורתיים, על ידי מיקוד ודיוק של המסר והפעולות להשגתם.

יחד אנחנו סוללים, באמצעות התקשורת והרשתות החברתיות, את הדרך לקהלי היעד של הלקוח תוך התאמת התוכן והמסרים למדיום, ומכינים תכנית עבודה ארוכת טווח שתביא את הלקוח אל המטרה שהציב.

ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור

המפתח לחשיפה תקשורתית ארוכת טווח הוא ייזום מתמיד. אנחנו מחוברים לתקשורת וחיים את האירועים בזמן אמיתי.

רגולציה חדשה, טרנדים, נתונים ומחקרים, התבטאויות של מקבלי החלטות ועוד – כל אלה מהווים הזדמנות לחשיפה תקשורתית, ואנחנו נדע לכוון את העסק למקומות הנכונים. אנחנו דואגים לחשיפה של לקוחותינו במגוון אמצעים: כתבות וידיעות חדשותיות, טורי דעה ומאמרי מומחים, כתבות על נושאי רוחב, סקרים ומדדים, לצד ידיעות על התפתחויות עסקיות כמו מוצרים חדשים, השקעות, מיזוגים ורכישות, גיוסי הון  ועוד.

אנחנו יוזמים קמפיינים, אירועים ופעולות מחוללי חשיפה כגון כנסים, יוזמות חברתיות ועוד. בעת הצורך, אנחנו מובילים את ההתנהלות התקשורתית בעת משבר.

דוברות

העבודה היומיומית, הלחם והחמאה של העבודה שלנו, היא הבסיס ליצירת היישות התקשורתית של הלקוח.

ההתמחות שלנו בקריאת סביבת השוק של הלקוח, הבנתו והתאמת צרכי הלקוח לסביבה הדינמית, עוזרת לנו בהתאמת הפעילות התקשורתית לצרכי הלקוח, בזמן ובמקום הנכון.

החיים במרחב התקשורתי והעסקי מייצרים לא מעט הזדמנויות תקשורתיות, לצד משברים שונים. אנחנו נמצאים לצד הלקוח לכל אורך הדרך, מנהלים עבורו את קשריו עם התקשורת בכל מרחבי הפעילות שלו, באופן יזום ובמידת הצורך בתגובות ובעתות משבר.

יצירת תוכן אפקטיבי

"התוכן הוא המלך", נוהגים לומר. אנחנו חווים את זה הלכה למעשה.

אנחנו יודעים לייצר תכנים מקוריים ואפקטיביים בכל מדיה: עיתונות מודפסת, מגזינים, אתרי חדשות אונליין, רדיו, טלוויזיה, וידאו, בלוגים, פודקאסטים, רשתות חברתיות וכל תוכן שהלקוחות שלכם צורכים, אנחנו יודעים לייצר ולהתאים למדיום המתאים. אנחנו נכוון אתכם באיזו מדיה כדאי וצריך להתמקד, על מה כדאי לוותר, איזה מסר יתאים ומתי.

ניהול משברים

שנים של עבודה במרחב התקשורתי ובליווי עשרות גופים ואישים, הניבו ניסיון ניכר בזיהוי משברים תקשורתיים הנובעים מאירועים עסקיים, משפטיים, או מסחריים ומניעתם מבעוד מועד. במקרה הצורך, אנחנו יודעים כיצד לנווט בסיטואציה, ולפעול לצמצום השלכותיו של המשבר, תוך הגנה על שמו הטוב של הארגון.

אנחנו מלווים את לקוחותינו מרגע שפרץ המשבר, במהלכו ולאחר סיומו, תוך מזעור הנזקים וניהול נכון של פתרון הבעיה והעצמה של החברה במרחב הציבורי.

תקשורת דיגיטלית

בעידן של ריבוי ערוצי תקשורת וסוגי מדיה, אחת המשימות החשובות שלנו היא לדעת לשמור על אחידות המסר והתאמתו למדיום. ערוצי התקשורת, השיווק והפרסום חייבים לפעול בתיאום מלא.

הבסיס לכל חשיפה בכל אמצעי תקשורת הוא תוכן לסוגיו השונים. אנחנו יודעים להוביל את האסטרטגיה והניהול היומיומי של התקשורת במדיה החברתית ובמרחב הדיגיטלי כולו. אנחנו מכירים את השפה המתאימה לרשתות החברתיות השונות, בין אם מדובר בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם או כל פלטפורמת תוכן אחרת.

אנחנו יודעים להוביל קמפיינים של תוכן במדיה החברתית, לקדם פרסום ממומן שלו בדיגיטל ולמקסם אפקטיביות של המסר בערוצים המתאימים.

אומרים עלינו

תפריט